Will Smith, Joe Carnahan’ın yöneteceği, serinin ikinci filminden tam 14 yıl sonra vizyona girecek olan Bad Boys 3’te yer alacağını onayladı.

Hollywood’da nostalji esen nostalji rüzgarları dinmek bilmiyor. Son yıllarda hemen her sektörün kötü gidişatına bağlı olarak eskiyi özleyen insanlar, devam ettirilen eski film serilerine büyük ilgi gösteriyor. Geçmişin sıcak ve güvenli zamanlarına dönmek isteyenleri ise geri dönen film serileri o zamanlara götürüyor.

Will Smith ve Martin LawrenceBad Boys film serisinde dinamik bir uyum yakalamışlardı. 90’lar sonu, 2000’ler başı yıllarının popüler film türlerinden olan aksiyon komedinin düzgün işlerinden olan serinin, son filminin üstünden on üç yıl geçtikten sonra nihayet devam filmleri duyuruldu.

GTY_lawrence_smith_jef_140814_16x9_992

Will Smith Bad Boys 3 ile Geliyor

Sony, Bad Boys 3 ve Bad Boys 4 için gösterim tarihlerini belirledi ve Independence Day’in ikinci filminde yer almak istemeyen Will Smith, Bad Boys 3 ile seriye geri dönüyor. Filmin yönetmenliğini ise, serinin yönetmeni Michael Bay Transformers 5 ile meşgul olduğu için, 2011 yapımı The Greyile tanınan yönetmen Joe Carnahan üstlenecek. Senaryoyu da yazacak olan Carnahan, geçtiğimiz günlerde twitter hesabından Bad Boys 3 ile ilgili bir konsept tasarım görüntüsü paylaşmıştı.

Bad Boys 3 için Will Smith de şimdiden heyecanlı görünüyor. BBC Radio1Xtra radyo programına konuşan Smith, kendisinin ve Martin Lawrence’ın Bad Boys 3 için kesinlikle geri döneceklerini ve büyük ihtimalle dördüncü filmde de beraber olacaklarını açıkladı.

Bad Boys 3, 17 Şubat 2017’de, Bad Boys 4 ise 3 Temmuz 2019’da vizyona girecek.

Kaynak: FilmLoverss