Zamanla

Uslu Çocuklar 16+

Komedi Macera

12 yaşındaki Max (Room/Jacob Tremblay),ilk öpüşme partisine davet edildikten sonra nasıl öpüşeceğini bilmediği için panikler. Bunun üzerine Max ile onun en yakın arkadaşları Thor (Brady Noon, HBO/ Boardwalk Empire) ve Lucas (Keith L. Williams, Fox/The Last Man On Earth), Max’in dokunması yasak olan babasına ait drone’u, sevişen genç komşularını görüntülemek için kullanmaya karar verirler.

11:10JupiterLang: English
Sub: Turkish
13:10JupiterLang: English
Sub: Turkish
15:10JupiterLang: English
Sub: Turkish
18:20NeptuneLang: English
Sub: Turkish
20:20NeptuneLang: English
Sub: Turkish
22:35NeptuneLang: English
Sub: Turkish

O Bölüm 2 15+

Aksiyon Korku Gerilim Fantastik

Ezikler Kulübü tarafından yenilgiye uğratılmasından yirmi yedi yıl sonra, Pennywise, Derry kasabasını yeniden dehşete düşürmek üzere geri döner.

11:40NeptuneLang: English
Sub: Turkish
15:00NeptuneLang: English
Sub: Turkish
17:10JupiterLang: English
Sub: Turkish
19:05SaturnLang: English
Sub: Turkish
20:30JupiterLang: English
Sub: Turkish
21:40Mars VIPLang: English
Sub: Turkish
22:25SaturnLang: English
Sub: Turkish

Uzay Parkı 6+

Bilimkurgu Animasyon Aile Macera Komedi

Genç bir kız olan Suha elinde siyah bir taş ve en yakın arkadaşı olan Gece adındaki köpeği ile Uzay Parkı’na gider ve Uzay Bahçıvanı Omu ile tanışır. Pluto’nun adamları saldırıp karanlığı çaldıklarında Suha, Gece’nin gölgesini ve siyah taşı kaybeder. Suha, Omu ile birlikte Gece’nin kayıp gölgesi ve siyah taşı kurtarmak için Pluto üssüne gider. Ve bunu karanlığın çalındığı gün içerisinde yapamazlarsa evren yok olacaktır.

11:50SaturnLang: Turkish
13:50SaturnLang: Turkish
15:35SaturnLang: Turkish
17:20SaturnLang: Turkish
17:50PlutoLang: Turkish
19:35PlutoLang: Turkish

Abigail: Sınırların Ötesinde 16+

Bilimkurgu Animasyon Macera Fantastik

Salgın bir hastalık yüzünden sınırları kapatılmış bir ülkede yaşayan Abigail henüz 6 yaşındayken, o hastalığa yakalanan babası yetkililer tarafından götürülür. Abby özel güçleri olduğunu ve aslında yaşadığı o şehrin de sihirlerle dolu olduğunu anladığı gün aslında o salgın hastalığın sadece özel güçleri olan insanları götürmek için bir bahane olduğunu fark eder ve babasını aramaya koyulur.

11:20Mars VIPLang: English
Sub: Turkish
13:40Mars VIPLang: English
Sub: Turkish
16:00Mars VIPLang: English
Sub: Turkish

Bir Zamanlar... Hollywood'da 18+

Komedi Macera Aksiyon

1969 yılının Los Angeles'ında geçen Once Upon a Time in Hollywood, artık ışığını kaybetmiş bir televizyon yıldızı ve kendisinin dublörünün, Hollywood Altın Çağı'nın son yıllarında günden güne çetrefilleşen film endüstrisinde yeniden şöhret ve başarı elde etmek için verdikleri çabayı konu edinirken bu ikilinin hikâyesinin arka planında aynı yıl gerçekleşen ve bahsi geçen aktörün kapı komşusu olan Sharon Tate'in de aralarında bulunduğu beş kişinin öldürüldüğü Manson katliamını anlatıyor.

11:30PlutoLang: English
Sub: Turkish
14:40PlutoLang: English
Sub: Turkish
18:30Mars VIPLang: English
Sub: Turkish
21:20PlutoLang: English
Sub: Turkish