Zamanla

Elektrik Savaşları 13+

Dram Tarihsel Gerilim Aksiyon

Thomas Edison, George Westinghouse ve Nikola Tesla... Endüstriyel çağın en büyük mucitlerinden üç kahraman. 19. yüzyıl sonlarında elektrik sistemi üzerine, adeta bir savaşı andıran kıyasıya bir rekabete girişirler.

11:10JupiterLang: English
Sub: Turkish
13:30JupiterLang: English
Sub: Turkish
16:10Mars VIPLang: English
Sub: Turkish
18:10NeptuneLang: English
Sub: Turkish
20:30NeptuneLang: English
Sub: Turkish
22:50NeptuneLang: English
Sub: Turkish

Arkadaşım Benjamin 6+

Komedi Animasyon Macera Aile

Benjamin iyi kalpli, biraz şapşal ve epey sakar bir fildir. Yaşadığı hayvanat bahçesindeki tüm hayvanlar onun ailesidir. En yakın arkadaşı ise onu okul çıkışları ziyaret eden 9 yaşındaki Otto’dur. Fakat bir gün, mutlu dünyası tehlikeye girer.

11:20SaturnLang: Turkish
13:40SaturnLang: Turkish
16:00SaturnLang: Turkish
18:20SaturnLang: Turkish

O Bölüm 2 15+

Aksiyon Korku Gerilim Fantastik

Ezikler Kulübü tarafından yenilgiye uğratılmasından yirmi yedi yıl sonra, Pennywise, Derry kasabasını yeniden dehşete düşürmek üzere geri döner.

11:30NeptuneLang: English
Sub: Turkish
14:50NeptuneLang: English
Sub: Turkish
15:50JupiterLang: English
Sub: Turkish
18:30Mars VIPLang: English
Sub: Turkish
19:10JupiterLang: English
Sub: Turkish
20:40SaturnLang: English
Sub: Turkish
21:50Mars VIPLang: English
Sub: Turkish
22:30JupiterLang: English
Sub: Turkish

Uzay Parkı 6+

Bilimkurgu Animasyon Aile Macera Komedi

Genç bir kız olan Suha elinde siyah bir taş ve en yakın arkadaşı olan Gece adındaki köpeği ile Uzay Parkı’na gider ve Uzay Bahçıvanı Omu ile tanışır. Pluto’nun adamları saldırıp karanlığı çaldıklarında Suha, Gece’nin gölgesini ve siyah taşı kaybeder. Suha, Omu ile birlikte Gece’nin kayıp gölgesi ve siyah taşı kurtarmak için Pluto üssüne gider. Ve bunu karanlığın çalındığı gün içerisinde yapamazlarsa evren yok olacaktır.

12:00PlutoLang: Turkish
13:50PlutoLang: Turkish
15:40PlutoLang: Turkish

Uslu Çocuklar 16+

Komedi Macera

12 yaşındaki Max (Room/Jacob Tremblay),ilk öpüşme partisine davet edildikten sonra nasıl öpüşeceğini bilmediği için panikler. Bunun üzerine Max ile onun en yakın arkadaşları Thor (Brady Noon, HBO/ Boardwalk Empire) ve Lucas (Keith L. Williams, Fox/The Last Man On Earth), Max’in dokunması yasak olan babasına ait drone’u, sevişen genç komşularını görüntülemek için kullanmaya karar verirler.

12:10Mars VIPLang: English
Sub: Turkish
14:10Mars VIPLang: English
Sub: Turkish

Bir Zamanlar... Hollywood'da 18+

Komedi Macera Aksiyon

1969 yılının Los Angeles'ında geçen Once Upon a Time in Hollywood, artık ışığını kaybetmiş bir televizyon yıldızı ve kendisinin dublörünün, Hollywood Altın Çağı'nın son yıllarında günden güne çetrefilleşen film endüstrisinde yeniden şöhret ve başarı elde etmek için verdikleri çabayı konu edinirken bu ikilinin hikâyesinin arka planında aynı yıl gerçekleşen ve bahsi geçen aktörün kapı komşusu olan Sharon Tate'in de aralarında bulunduğu beş kişinin öldürüldüğü Manson katliamını anlatıyor.

17:30PlutoLang: English
Sub: Turkish
20:50PlutoLang: English
Sub: Turkish